ویژگی مهم شهید مقدم

ویژگی مهم شهید مقدم که با کمترین امکانات موجود بزرگ ترین ابداعات و خلاقیت ها را از خود نشان می داد گفت: در زمان عملیات خیبر که با مشکلاتی در طلائیه مواجه بودیم، شهید تهرانی مقدم گفت من مشکل را حل می کنم و بعد با نصب  موشک هواپیما بر روی تویتا یک عمل مبتکرانه انجام داد که حیرت همگان را برانگیخت.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به نبوغ شهید تهرانی مقدم در موضوع طراحی وساخت موشک گفت: اینکه گفته می شود ایشان پدر موشکی ایران است است غلو نبوده و صحیح است.

کوثری شهید تهرانی مقدم را در ابعاد مختلف علمی ، اخلاقی، معنوی و ولایت پذیری ممتاز خواند و افزود: این شهید عزیز هیچ گاه به دنبال مطرح کردن نام و سابقه خود نبود و تمام تلاش خود را برای تحقق فرامین رهبری به کار می برد؛ لذا رهبری معظم انقلاب نیز علاقه شدیدی نسبت به ایشان داشت و شاهد بودیم که در مراسم تشییع این شهید نیز حضور پیدا کردند.

وی همچنین در خصوص پشتکار شهید مقدم در به نتیجه رساندن پروژه هایش گفت: انگیزه الهی و بسیار بالای شهید تهرانی مقدم باعث می شد تا هرگاه پروژه ای را در زمینه موشکی شروع می کرد تا به نتیجه نهایی رسیدن آن دست از کار وتلاش نکشد.

همرزم شهید تهرانی همچنین در خصوص اخلاق این شهید بزرگوار اظهار داشت: شهید تهرانی مقدم اخلاق بسیار خوبی داشت و همیشه خندان و با روحیه بود و این روحیه شاداب ایشان نشات گرفته از انگیزه بالای وی بود. شهید مقدم همچنین با زیر دستانش بسیار متواضعانه برخورد می کرد و ارتباط وی  با فرزندانش بیشتر از آن که رابطه پدر و فرزندی باشد رابطه دوستانه بود.

/ 6 نظر / 15 بازدید
roznewws

سلام وب زيبايي بود. در صورت تمايل و براي دريافت اخبار روز سايت خبري تحليلي روز نيوز رو در وبلاگ زيبايتان لينك كنيد. ممنون

آرزوی من شهادت

سلام وب آسمانی دارید برای ما افتخار است با شما تبادل لینک کنیم اگر راضی بودید خبر کنید یا زهرا س

الهام

سلام وب زیبایی دارید به منم سر بزن اگه مایل به تبادل لینک بودی خبرم کن

عباس

با اجازتون از مطالب استفاده کردم البته با ذکر منبع

مهدیه

سلام لطفا به وبم بیاید و نظر بذارید و اگر مایل بودین همدیگر رو لینک کنیم