آماده باش ارتش در جنوب لبنان

بیروت - همزمان با تشدید بحران سیاسی در لبنان و احتمال استعفای وزرای 8 مارس ،خبرنگار ایرنا در جنوب لبنان از آماده باش ارتش این کشور در روز چهارشنبه خبر داد.

به گزارش ایرنا از جنوب لبنان، در برخی از شهرهای جنوبی لبنان و به ویژه شهر صیدا که دارای اکثرت سنی است و در مجاورت شهرهای شیعی نشین جنوب قرار دارد، ارتش با بازسازی پایگاه های خود و سنگر سازی در این شهر بخصوص در مقابل ساختمان اصلی شهرداری شهر که طرفدار حزب 'المستقبل ' وابسته به سعد حریری می باشد، به حالت آماده باش درآمده است.
این اقدامات درحالی است که آمریکا عملا با دخالت در سیر روند توافق کشورهای عربی درحل بحران لبنان تلاش های این کشورها را به بن بست کشانده است.
از سوی دیگر هواپیماهای نظامی رژیم صهیونیستی با تعرض به حریم هوایی لبنان در مناطق جنوب و به ویژه شهر ' صیدا' به مانور هوایی دست زده اند.
هواپیماهای رژیم صهیونیستی امروز با نقض مجدد حریم هوایی لبنان در آسمان مناطق جنوب و به ویژه شهر' صیدا'، دست به مانور هوایی زدند.

/ 1 نظر / 4 بازدید
سید مجید

موفق باشی همه تن ناله و هجران، همه جا چشمۀ جوشان، چه غم از دیدۀ گریان، اگر آن یار بیاید، دل یاران برباید، دیده از غم بگشاید اگه دوست دارید ادامه این نثر موزون رو ببینید به وبلاگ من بیاید