جماعت دل نازک!

به گزارش گروه «حماسه و مقاومت» خبرگزاری فارس، یک راست رفتم اتاق فرماندهی، دیدم فرمانده گردان منتظرم  نشسته.با کلی ذوق براش تعریف کردم که این دو تا بنده خدا پشت سرم چی گفتن و من رو از خودشون معرفی کردن. اما لبخندی به لبش نیومد. انگار خبر بدی برام داشت و روش نمی شد بگه. یه خورده مِن مِن کرد و گفت که فرمانده گروهانتون از وضعیت بوجود اومده خیلی ناراحته و گفته حتی اگه این اخراجی ها فرشته هم بشن من با این آدم نمی تونم کار کنم . خودش شبیه لات ها شده و از اینجور حرفها دیگه حرف هاش رو نمی شنیدم.

با خودم می گفتم حالا با چه رویی باید به این دو نفر بگم که نه اینکه نتونستم از اخراج شدن نجاتشون بدم خودم هم از مسئولیت دسته عزل شدم...

با فرمانده گردان راه افتادیم به سمت  اتاق دسته یک. جلوی در که رسیدیم ماتم برد، کسی توی اتاق نبود. نه اخراجی ها و نه بچه بسیجی ها. از پنجره اتاق زمین صبحگاه معلوم بود معاون دسته وارد اتاق شد و اونجا را نشونمون داد همه بچه ها پا برهنه شده بودند داشتن بابت اذیت هایی که  من رو تو این چند وقت کرده بودند خودشون رو مثل اون دو تا اخراجی تنبیه می کردند.

با هم رفتیم زمین صبحگاه حالا دیگه غروب شده بود، فرمانده گروهان ماجرا را برای کل دسته تعریف کرد و گفت که این دو نفر اخراج هستند و برادر فلانی از این به بعد مسئول دسته شماست.

 

همه شوکه شده بودند. فرمانده گروهان برپا داد اما کسی از جاش بلند نشد چند بار تکرار کرد اما همه حتی بسیجی ها در کنار اخراجی ها تمرد کردند. مسئول گروهان که حسابی کلافه شده بود گفت همشون رو اخراج می کنم. بعدش هم رفت به سمت اتاقش. من شروع کردم به صحبت و ازشون حلالیت طلبیدم و گفتم امام گفته جنگ در راس تمام اموره و این روزها تو تاریخ تکرار نمی شه. من تو گردان کنار شما هستم حتی اگر بگذترند به عنوان نیروی عادی با شما به خط می آم اما ازتون می خوام نگذارید این دسته منحل بشه.

گریه بازاری شده بود باور نمی کردم. لات جماعت اینقدر دل نازک باشند. همدیگر رو بغل کردیم و دسته گوش به فرمان مسئول دسته جدید به خط شد اما کینه رو می شد تو چشمهای مجید و فرمانده گروهان نسبت به هم دید.

/ 1 نظر / 20 بازدید
محمد مهدی عبدالله زاده

سلام برادر خوبم دوتا از پست هایت را خواندم. محتوی آن خوب است. 1- تکلیفت را با خودت روشن کن که کجا فارسی معیار استفاده خواهی کرد و کجا محاوره ای 2- از علائم سجاوندی به نحو مناسب استفاده کن 3- هر دو متن هر کدام یک غلط داشت، بنا بر این بعد از نوشتن یک بار آنرا بخوانن من شما را لینک کردم. چنانچه دوست داری شما نیز چنین کن. اگر دوست داشتی با من تماس بگیر تا بیشتر با هم آشنا شویم. 09125318660 موفق باشید