پشت پرده انتشار تصویر رئیس جمهور در کنار مهدی هاشمی - جهان نیوز

یک منبع آگاه به نقل از عماد هاشمی (فرزند محسن هاشمی رفسنجانی) خبر داد که انتشار تصاویری از رئیس‌جمهور در کنار مهدی هاشمی که به دوره شهرداری دکتر احمدی‌نژاد و یکی از بازدیدهای شهردار وقت تهران باز می‌گردد، با پیگیری شخص عمویش مهدی بوده است.

به گزارش رجانیوز، چندی قبل یکی از سایت‌های نزدیک به محسن هاشمی تصاویری از مهدی هاشمی در کنار دکتر احمدی‌نژاد منتشر کرد و در خبری که در واقع حاشیه این عکس‌ها بود، وانمود کرد که از موضع ناصحانه با پسر آقای هاشمی سخن می‌گوید اما اظهارات عماد هاشمی نشان‌دهنده هماهنگی‌های پشت پرده برای یک اجرای یک سناریو بوده و در حقیقت، این سایت برای بازگشت مهدی از لندن به تهران، پیغام و دلگرمی فرستاده بود.

گردانندگان این سایت که در دوره اول فعالیتش به سایت آقازاده فراری معروف شده بود، هرگونه ارتباط با مهدی را تکذیب می‌کنند، اگرچه در مورد ارتباط با محسن هاشمی و پروژه‌هایی که در مترو با وی داشتند، ترجیح می‌دهند سکوت کنند.

با این حال، عماد هاشمی در مورد علت انتشار تصاویر عمویش مهدی هاشمی در کنار دکتر احمدی‌نژاد در این سایت گفته است که این کار بنا بر پیگیری شخص مهدی هاشمی صورت گرفته است.

وی این مطلب را در پاسخ به انتقاد تعدادی از دوستانش بیان کرده و افزوده است که با انتشار این عکس‌ها اولا خواسته‌ایم موقعیت و اهمیت عمویم را به رخ بکشیم و گوشزد کنیم که به این راحتی‌ها نمی‌توانند با او برخورد کنند. ثانیاً به برخی دیگر از مسئولان که در گذشته ارتباط‌هایی با او داشته‌اند، یادآوری کرده باشیم که اگر لازم باشد، تصاویر و اسنادی از این ارتباط‌ها را نیز در اختیار داریم و منتشر می‌کنیم.

عماد هاشمی اضافه کرده است که تصمیم به انتشار عکس‌ها در لندن و در جلسه‌ای که مهدی هاشمی با یکی از اعضای اصلی دفتر آقای هاشمی در مجلس خبرگان داشت، گرفته شد و سپس من تصاویر را در اختیار آن سایت قرار دادم.

فرزند محسن هاشمی به دوستانش وعده داده که در آینده نزدیک با انتشار تصاویری از مهدی هاشمی در کنار برخی شاهزادگان عرب، آن‌ها را متعجب خواهد کرد

/ 0 نظر / 3 بازدید