توضیح سردار باقرزاده درباره پیرامون کشف پیکر شهید برونسی -فارس نیوز

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: «پلاک هویت» عامل یقین در کشف پیکر شهید برونسی است. اگر کسی درباره هویت شهید تشکیک کند؛ یعنی تمام شهدا ـ‌چه باپلاک و چه بی‌پلاک‌ـ باید گمنام شوند که این اصولی و منطقی به‏نظر نمی‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا»، سردار سیدمحمد باقرزاده، رئیس کمیته مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح ظهر روز گذشته (یک‏شنبه) از کشف پیکر مطهر شهید «عبدالحسین برونسی» پس از 27 سال در شرق دجله خبر داد. انتشار این خبر مسرت‌بخش با واکنش‌هایی همراه بود. برخی همرزمان آن شهید بزرگوار در صحت پیکر کشف‌شده تشکیک کردند و «مهدی برونسی» فرزند شهید برونسی نیز اظهار نظر قطعی در این باره را منوط به مشاهده پیکر و انجام بررسی‌های بیشتر از سوی خانواده و همرزمان دانست.
از همین رو و برای روشن‌شدن موضوع با سردار باقر‌زاده گفت‌وگو کردیم که وی اظهار داشت: در این گونه موارد توقع و حتی انتظار شخصی می‌رود که اعلان خبر بازگشت این شهید عزیز بعد از 27 سال، موجب مسرت و خوشحالی خانواده شود، اما متأسفانه در زمان انتقال این خبر به خانواده محترم شهید برونسی با فضایی مواجه شدیم که از جانب نویسنده محترمی که پیش از این درباره شهید برونسی کتابی نوشته، به وجود آمده بود.

/ 0 نظر / 4 بازدید