معرفی یه دوست خیلی عزیز- شخصی - خبری- رفاقتی- تاشهادتی

یامین پور زشت ترین چهره هفته !
یامین پور به عنوان زشت ترین چهره هفته معرفی می شود و دلیلش هم برای این است که من از او خوشم نمی آید!

"صراط" - در حالی که رسانه های بیگانه در آستانه انتخابات یکپارچه و به صورت کاملا هماهنگ اخبار مربوط به سران فتنه را پوشش می دهند شبکه تلویزیونی صدای آمریکا VOA در برنامه "خوب بد زشت" خود خوب ترین ، بدترین و زشت ترین چهره هفته را معرفی کرد .
به گزارشصراط مجری این شبکه که علاقه زیادی به مطرح شدن دارد میرحسین موسوی را به دلیل اتخاذ موضع مناسب! و محکوم کردن اعدام 5 تروریست بمب گذار به عنوان بهترین چهره هفته ، محمود احمدی نژاد را به عنوان بدترین چهره و و دکتر وحید یامین پور مجری برنامه دیروز، امروز، فردا را به عنوان زشت ترین چهره هفته معرفی کرد .
وی در حالی که یک دست خود را در پیراهنش برده بود و به حالت مسخره وانمود می کرد که دستش قطع شده است عنوان کرد که دست من را احمدی نژاد قطع کرده است!
مجری شبکه فارسی زبان سازمان سیا در ادامه با اشاره به سخنان رئیس جمهور کشورمان مبنی بر قطع دست دست اندازان به بیت المال گفت که دستش به همین دلیل قطع شده است .
در ادامه برنامه این دلقک مجری نما افزود: "یامین پور به عنوان زشت ترین چهره هفته معرفی می شود و دلیلش هم برای این است که من از او خوشم نمی آید!"
این انتخاب از سوی آمریکایی ها نشان از اثرگذاری بالای دیروز، امروز، فردا با اجرای خوب دکتر یامین پور دارد .
گفتنی است در آستانه نزدیک شدن به سالگرد انتخابات 22 خرداد فتنه گران و رسانه های اجاره ای آنها تلاشهای بسیاری را در جهت جو سازی و ایجاد تنش صورت داده اند .

/ 0 نظر / 5 بازدید