اذعان موساد به ترور شهید رضایی نژاد

اذعان موساد به ترور شهید رضایی نژاد
موساد برای رضایی نژاد دراین عملیات یک چهره چندگانه ترسیم کرده و درگزارش این سایت آورده است : این فرد یک پوشش چند وجهی داشته و به راحتی در مراکز سری ایران تردد میکرده و بنظر فعالیت دانشگاهی او یک پوشش برای فعالیتهای فوق محرمانه محسوب میشده است.
یک پایگاه وابسته به سازمان اطلاعات خارجی رژیم صهیونیستی به طراحی ترور دانشجوی شهید ایرانی ازطریق این سازمان اذعان کرد.
به گزارش البرز دبکا فایل با انتشار مطلبی درمورد روابط شهید رضایی نژاد با پروژه های محرمانه ایران وی را یک عنصر مهم هسته ای معرفی و اعلام کرد: رضایی نژاد دارای یک چهره چند وجهی بوده و ایران از چهره دانشگاهی او بعنوان یک پوشش استفاده میکرده است .
 
این سایت در بیان دلایل خود می آورد: رضایی نژاد از مدتها قبل تحت نظر عوامل اطلاعاتی موساد درخاک این کشور بود .
درادامه این گزارش آمده است : اطلاعات مذکور از طریق نفوذ به مراکز فنی ایران بدست  آمده که براساس آن رضایی نژاد طی این مدت علاوه برفعالیت دانشگاهی ،دارای پوشش چندگانه بود.

دبکار فایل مینویسد: رضایی نژاد فرد مهمی در پروژه های سری و فوق محرمانه ایران محسوب میشده و همین مسئله موجب شده بود تا او به راحتی بتواند به مراکز هسته ای ایران تردد داشته باشد.

این پایگاه نزدیک به موساد براساس این برآوردها شهید رضایی نژاد را یک دانشمند هسته ای و مرتبط با پروژه های طبقه بندی شده جمهوری اسلامی معرفی میکند.

این سایت ازطراحی عملیات ترور در مناطق تحت اشغال رژیم صهیونیستی خبرداده و رفت و آمد رضایی نژاد به مرکز تاسیسات پارچین را دلیل خود برای ادعاهای فوق عنوان وازاین اقدام موساد حمایت کرد.
این گزارش درحالی منتشر میشود که بنابراذعان آژانس بین المللی هسته ای مرکز پارچین یک مرکز هسته ای محسوب نمیشود.
 باشگاه خبرنگاران نیز با انتشار بخشی از اعتراف دبکا فایل به طراحی ترور شهید رضایی نژاد توسط موساد مینویسد:  کارشناسان امنیتی می گویند صهیونیست ها می توانند ادعا کنند که هر دانشجوی برق یا الکترونیکی به پارچین رفت و آمد دارد و در پروژه های سری نظام کار می کند و تکذیب این موضوع به دلیل نیاز به افشای اطلاعات آسان نخواهد بود ضمن اینکه ناهماهنگی رسانه های داخلی و انتشار اخبار غیر موثق معمولا بر دشواری این کار می افزاید.

گزارش دبکا فایل در حالی منتشر شده که امریکا امروز هر گونه دست داشتن در ترور رضایی نژاد را رد کرد.

ویکتوریا نولند، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در واکنش به ترور داریوش رضایی، دانشجوی نخبه علمی که روز شنبه در شرق تهران ترور شد مدعی شد: ما دخالتی نداشتیم. 
/ 1 نظر / 18 بازدید
ره پوي وصال

سلام نماز و روزه تون قبول با يك مطلب سياسي تحت عنوان حقوق بشر به سبك لندن بروزم نظر يادتون نره http://rahpoyvesal.blogfa.com/post-200.aspx ياعلي مدد التماس د عا