«جنگ نرم جنسی»- وحید یامین پور

 

 

 نظرات شما را درباره ی این مطلب در شماره آتی هفته نامه "۹ دی" منتشر می کنیم

 

 

ابراهیم فیاض در گفت‌وگو با ماهنامه «پگاه حوزه» از فتنه 88 با عنوان "جنگ نرم جنسی" یاد کرد و گفت: در جریان انتخابات ریاست‌جمهوری دهم، برخی نامزد‌های "معارض"به دنبال "خودنمایی جنسی" رفته بودند.

فیاض گفته: درتظاهرات سال گذشته مخالفان دولت، زنانی «به شدت اروتیک» حضور داشتند که منظور نهاییآنها 'آزادی روابط جنسی' بود

پس از حوادث انتخابات سال گذشته «کشف حجاب در جامعه بیشتر شده؛ مثلا در عروسی‌ها زنان با لباس‌های کوتاه و یا بی‌حجاب بیشتر شده‌اند که این نشان از رخ دادن یک انقلاب در بعد اخلاقی و جنسی دارد.

فیاض در بخش دیگری از این گفت‌وگو از حجاب به عنوان یک «فرهنگ جنسی» نام برده و گفته است: «حجاب سبب گرم واقع شدن غریزه جنسی در سطح یک جامعه و هدایت ارضای آن در قالب خانواده می‌شود.»

به گفته این استاد دانشگاه «حجاب سبب رشد انگیزه جنسی در جامعه و نیز رشد نشاط جامعه اسلامی می‌شود، بدون آنکه به سستی و لهو و لعب دچار شود.»

وی همچنین از نبود یک چهارچوب «اجتماعی مشروع» برای ارضاء غرایز جنسی در ایران انتقاد کرده و گفته است: «باید بدانیم که غریزه جنسی را در خیابان نمی‌توان ارضاء کرد.»

فیاض افزوده که پیش‌تر به دولت پیشنهاد کرده بود «به صورت انقلابی، خانه‌های ده متری، بیست و سی متری» بسازد تا مانع «انقلاب جنسی» در ایران شود. وی پیش‌بینی کرده که اگر جامعه با این شرایط پیش برود در چند سال آینده در ایران «انقلاب جنسی» رخ خواهد داد.

محمد شعبانی یک مقام دانشگاه امام حسین پیش‌تر تاکید کرده بود «زنان بدحجاب» در جریان حوادث سال گذشته هفته‌ای سه هزار دلار برای بی‌حجابی پول می‌گرفتند.

 

 

این عکس را با همین زیرنویس از گوگل پیدا کردم. لطفا هیجانی و احساسی نظر ندهید. کمی فکر کنید و مبتنی بر فهم و دریافتتان نظر دهید.

/ 0 نظر / 5 بازدید