انتقاد همسر شهید علیمحمدی از روزنامه ها

به گزارش جوان آنلاین، خانم کرمی در حالی با جرس گفتگو کرده که خبرنگار این سایت تمامی تلاش خود را به کار بسته بود تا جریان مصاحبه را به سمت و سوی مورد دلخواه خود بکشد اما همسر شهید علمیمحمدی با پاسخ‌های قاطعانه خود مانع از این کار شده بود.

خانم کرمی در این گفتگو ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های بی وقفه ماموران امنیتی برای دستگیری عاملان این ترور، به انتقاد از روزنامه‌های اصلاح طلب پرداخته و گفته است: صبح روز پس از دستگیری عاملان ترور شهید علمحمدی در حالی که این خبر تیتر اصلی بسیاری از روزنامه‌های مستقل بود، روزنامه‌های اصلاح طلب هیچ اشاره‌ای به این موفقیت امنیتی نکرده‌ بودند.

این گفته همسر شهید علیمحمدی در حالی است که جریان اصلاح طلب با ارتباطاتی که با اپوزیسیون خارج نشین داشتند، سناریو تضعیف نهادهای امنیتی در کشور را دنبال می‌کنند. اصلاح طلبان با این کار که بخشی از برنامه ریزی فتنه ۸۸ است، می‌کوشند تا دستاوردهای نهادهای امنیتی در خصوص وقایع سال گذشته را زیر سوال ببرند. بنابراین عدم پوشش خبر دستگیری عاملان ترور شهید علیمحمدی که مورد انتقاد همسر این شهید نیز قرار گرفته بود، نه از روی سهو بلکه در ادامه سناریو تضعیف نهادها امنیتی بود.

/ 0 نظر / 5 بازدید