«فتح» پیشنهاد خبیثانه اسرائیل را رد کرد

به گزارش فارس به نقل خبرگزاری فرانسه، "عزام احمد " امروز اعلام کرد که جنبش فتح به ریاست محمود عباس اخیرا پیشنهاد اسرائیل را برای اجرای مذاکرات محرمانه با تل‌آویو رد کرده است.

عزام احمد عضو کمیته مرکزی فتح در این خصوص اعلام کرد که طرف فلسطینی بارها و بارها این چنین پیشنهادهایی که اسرائیل داده است، رد کرده است.

احمد افزود که این پیشنهادها درباره باز کردن کانال‌هایی جنبی و مخفی برای تداوم مذاکرات به بهانه بررسی مسائل اختلافی اصلی بوده است که طرف فلسطینی رد کرده است و هنوز رد می‌کند.

عضو کمیته مرکزی جنبش فتح تاکید کرد: این پیشنهاد اسرائیل بازی خبیثانه‌ای است برای اینکه از تعهدات خود در خصوص روند صلح و ورود به مذاکره جدی و حقیقی فرار کند.

عزام احمد در ادامه ذکر دلیل ارائه چنین پیشنهادی از جانب اسرائیل افزود: اسرائیل با ارائه این پیشنهادها در صدد توجیه شیوه خود در فرار از تعهداتش است ولی ما رد کرده‌ایم و هنوز هم این را رد می‌کنیم.

روزنامه صهیونیستی معاریو نیز این خبر را منتشر و اعلام کرد که محمود عباس رئیس جنبش فتح و رئیس تشکیلات خودگردان این پیشنهاد را که ایهود باراک به وی اعلام کرده، رد کرده است.

/ 0 نظر / 5 بازدید