سیاست > نظامی  - معاون روابط عمومی سپاه گفت: سیامک پورزند در دوران اصلاحات با 160 فعال فرهنگی به عنوان هسته مرکزی در ارتباط بود.

به گزارش فارس، سردار رمضان شریف، معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه پاسداران اظهار داشت: سیامک پورزند، در دوران اصلاحات در ایران با 160 نفر از فعالان فرهنگی مانند خوانندگان، شاعران، نویسندگان، کارگردانان و . . . به عنوان هسته مرکزی در ارتباط بود.

شریف خاطرنشان کرد: وی نویسنده‌ای را به روزنامه‌ای وصل یا بازیگری را برای بازی در فیلمی معرفی می‌کرد که آن فرد بتواند اهداف و استحاله فرهنگی مدنظر آنها را انجام دهد.

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه پاسداران بیان کرد: طبق اسناد ذکر شده و دیگر اسناد و تحقیقاتی که انجام شده است، طراح توطئه فتنه پس از انتخابات کانون‌هایی در خارج از کشور هستند که برای مقابله و براندازی انقلاب اسلامی طرح‌ریزی می‌کنند.

وی تاکید کرد: آمریکا از سال 2001 میلادی تلاش کرد تا از تعدادی مطبوعات داخل کشور حمایت کند که علت این حمایت‌ها پس از انتخابات 88 آشکار شد.

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه پاسداران افزود: در نیمه دوم سال 74 در دوره اصلاحات روزنامه‌های زنجیره‌ای و وابسته به خارج به طور دقیق همه برنامه‌های دشمنان را اجرا می‌کردند.

شریف تصریح کرد: در سال 74 و در دوران اصلاحات عناصر فراری و وابسته به منافقان، سلطنت‌طلب‌ها و دشمنان با عناوین مختلف یکی پس از دیگری وارد کشور شدند و در سازمان‌ها، نهادها و مسئولیت‌های مختلف نظام نفوذ کردند.

معاون روابط عمومی و انتشارات سپاه پاسداران اضافه کرد: رشد قارچ‌گونه مطبوعات در زمان اصلاحات فرآیندی در راستای آن طراحی‌ها بود.